1748
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج گفت: محور اصلی پیاده‌سازی اعتماد اجتماعی نیروی انسانی است.
 
خبرگزاری فارس: محور اصلی پیاده‌سازی اعتماد اجتماعی نیروی انسانی است

به گزارش شبکه خبربوشهر، علیرضا چمکوری ظهر امروز در نشست با استاندار بوشهر ضمن تقدیر از تلاش‌های استاندار بوشهر در خدمت‌رسانی به مردم به‌ویژه در اجرای طرح امید اظهار داشت: تعامل خوب فرماندار دشتی، امام‌جمعه خورموج و مسئولین شهرستان با دانشگاه آزاد خورموج وجود دارد که این امر باعث شده تا این واحد در اجرای برنامه‌های فرهنگی اقدامات مؤثری انجام دهد.

وی افزود: طرح اعتماد اجتماعی یکی از طرح‌های است که باعث اتحاد اجتماعی در بین آحاد مردم می‌شود به گونه‌ای که سرمایه اجتماعی یکی از بهترین مباحث جوامع بشری است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج تصریح کرد: اعتماد اجتماعی یکی از مؤلفه‌های مهم سرمایه اجتماعی است و وجود اعتماد اجتماعی برای حل مسائل اجتماعی ضرورت دارد و منجر به ایجاد آرامش و امنیت روانی در جامعه می‌گردد.

وی اضافه کرد: در چهارچوب حرکت موفقیت‌آمیز اقتصاد و توسعه سیاسی اجتماعی، اعتماد مردم به‌ نظام و دولت بیشتر می‌شود و هرچقدر اعتماد اجتماعی افزایش یابد روابط اجتماعی از تنوع و ثبات بیشتری برخوردار خواهد شد.

وی ادامه داد: محور اصلی پیاده‌سازی اعتماد اجتماعی نیروی انسانی است که استان بوشهر از نیروهای اجتماعی فراوانی برخوردار بوده که در صورت استفاده از توان فکری آن‌ها، می‌توانند در رشد و توسعه استان و کشور مفید واقع شوند.

اضافه کردن نظر

تبلیغات