6384

با حضور معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور پروژه ۴۴ واحدی مسکن محرومان شهرستان دشتی افتتاح شد.

به گزارش شبکه خبربوشهر،   از شهرستان دشتی،  مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر صبح امروز در مراسم افتتاح پروژه 44 واحدی مسکن محرومان شهرستان دشتی با حضور معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور، تأمین مسکن اقشار آسیب‌پذیر و محروم را از برنامه‌های بنیاد مسکن دانست و اظهار داشت: پروژه 44 واحدی دشتی در راستای تامین مسکن محرومان ساخته شده است.

وی با قدردانی از پیگیری نماینده مردم دشتی و تنگستان در تامین اعتبارات لازم این واحدهای مسکونی افزود: پروژه 44 واحدی مسکن محرمان دشتی در 11 بلوک در قطعات 300 متری با زیربنای 80 مترمربع ساخته شده است.

حمید حیدری بریدی، اسکلت بتنی و حیاط 100  متری را از ویژگی‌های پروژه 44 واحدی مسکن محرومان شهرستان دشتی دانست و افزود: برای ساخت این واحدهای مسکونی در مجموع 40 میلیارد ریال هزینه شده که از محل تسهیلات بانکی، اعتبارات بنیاد مسکن و آورده متقاضی تامین شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر با بیان اینکه 17.6 میلیارد ریال تسهیلات بانکی برای ساخت پروژه 44 واحدی مسکن محرومان شهرستان دشتی پرداخت شده است خاطر نشان کرد: متقاضیان جمعا 15.4 میلیارد ریال  و بنیاد مسکن مبلغ 7 میلیارد ریال تامین منابع مالی این پروژه کرده‌اند.

وی با قدردانی از اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر در تامین زمین این پروژه گفت: اداره کل راه و شهرسازی استان، زمین پروژه 44 واحدی مسکن محرومان شهرستان دشتی تامین کرده و این واحدها در مدت 30 ماه ساخته شده است

حیدری با اشاره به اینکه این واحدها در قالب مسکن محرومان به افراد واجد شرایط واگذار شد افزود: در راستای  تامین مسکن مناسب برای تمامی اقشار جامعه  به ویژه محرمان نیاز به همکاری دستگاه‌های اجرایی برای تامین زمین است.

انتهای پیام/ ت

اضافه کردن نظر

تبلیغات