6423

رئیس دادگستری شهرستان دشتی اظهار داشت: مرزبانان نقش بسیار مهمی در امنیت و توسعه شهرستان دارند.

اسکله لاور ساحلی در دشتی لایروبی می‌شود‌

به گزارش شبکه خبربوشهر  از شهرستان دشتی، محمدرضا باز هوایی ظهر امروز در حاشیه بازدید مسئولین قضایی شهرستان به پاسگاه‌های واقع در زیارت ساحلی دشتی که دادستان عمومی و انقلاب نیز وی را همراهی می‌کرد اظهار داشت: در راستای تبعیت از اجرای منویات و فرامین مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه‌ای جهت حمایت از تولید کالاهای ملی، مبارزه و پیشگیری از امر مذموم قاچاق کالا و حضور مؤثر دستگاه قضایی در کارزار جنگ اقتصادی که نظام مقدس جمهوری اسلامی با آن مواجهه است نظارت بر روند پاسگاه‌های نیروی انتظامی و مرزبانی در جهت بهبود اجرای قوانین و ارتقاء سطح خدمت‌رسانی به مردم ضمن بررسی امکانات موجود این واحدها، نقاط قوت و ضعف آن‌ها نیز مورد ارزیابی قرار گرفت.
رئیس دادگستری شهرستان دشتی گفت: پس از بازدید و بررسی‌هایی که انجام شد ارشادات لازم و دستوراتی در جهت بهبود اجرای قوانین خدمت‌رسانی مطلوب به مردم و ارتقاء سطح خدمت این نیرو در شهرستان صادر شد.
وی ضمن تقدیر از خدمات نیروی انتظامی، نیروی انتظامی را بازوی قدرتمند و توانای تشکیلات قضایی عنوان کرد و افزود: وقتی خدمات تشکیلات قضایی در جامعه به‌روز و ظهور پیدا می‌کند که نیروی انتظامی و مرزبانی بتوانند وظیفه خود را به نحو مطلوبی انجام دهند.
باز هوایی بابیان این‌که دستگاه قضایی در صف مقدم برخورد با کالای قاچاق قرار دارد یادآور شد: کشف جرائم، حفظ حریم مرزی، دستگیری مجرمین، ارسال مکاتبات قضایی مهم‌تر از همه اقدامات پیشگیرانه در وقوع جرائم وظایف خطیری است که این نیرو بر عهده دارد و موقعی مطلوب می‌باشد که در کمترین زمان و با دقت بالا و با رعایت حفظ حقوق افراد باشد.
وی امنیت پایدار را مرهون تلاش خستگی‌ناپذیر نیروهای با اقتدار سپاه، مرزبانی و نیروی انتظامی عنوان کرد و افزود: مرزبانان نقش بسیار مهمی در امنیت و توسعه شهرستان دارند.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دشتی نیز از تلاش‌های شبانه‌روزی نیروی انتظامی و مرزبانی تقدیر کرد و گفت: حضور در پاسگاه‌ها و ارشاد آنان در زمینه‌های مربوطه و انجام بازرسی‌ها موجب رفع ناقص احتمالی و تقویت روحیه خدمت نیروها و هماهنگی بیشتر با مسؤولین قضایی می‌گردد.
عباس حماد پور افزود: قاچاق پدیده شوم و مخربی است که صدمات فراوانی بر پیکره اقتصاد کشور وارد می‌کند که باید با این پدیده شوم و مخرب به جد برخورد کرد.

 

انتهای پیام/
 

اضافه کردن نظر

تبلیغات