6430

فرماندار شهرستان دشتی گفت: مبلغ پنج میلیارد تومان از محل اعتبارات شهرستان به پروژه ناصری - شنبه گذاشته‌شده است.

به گزارش شبقکه خبربوشهر از شهرستان دشتی، عبدالله نادری امروز پس از بازدید از پروژه‌های مناطق نفت‌خیز در شهرستان‌های دشتی و تنگستان که با حضور نماینده مردم دو شهرستان و به‌اتفاق مشاور وزیر نفت و مدیریت نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز و مدیرکل راه و شهرسازی استان انجام شد اظهار داشت: به‌اتفاق استاندار بوشهر بازدیدی از روستای بوم گردی فقیه حسنان صورت گرفت دستورات خوبی دادند.
وی اضافه کرد: بازدیدی از پروژه‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز به‌اتفاق مشاور زیر نفت و نماینده مردم دشتی و تنگستان از مسیر دولت‌آباد به زیارت انجام شد و پل شیخیان به کاکی که بخش زیادی از اعتبارات توسط استاندار بوشهر گذاشته شد و دستور دادند تا این کار هر چه سریع‌تر شروع شود و بازدیدی که به عمل آماد بنا شد مبلغی توسط زارت نفت به این مسیر اختصاص پیدا کند.
فرماندار شهرستان دشتی گفت: مسیر ناصری به شنبه بخش دیگری از محوری بود که بازدید به عمل آمد این پروژه دارای پیشرفت فیزیکی خوبی است در حال فعالیت است که بخش زیادی از اعتبارات نفت به این پروژه تخصیص داده شد و مبلغ پنج میلیارد تومان نیز از اعتبارات شهرستان به این پروژه گذاشته‌شده است.
وی ادامه داد: محور لاور به خورموج نیز در حال فعالیت است و بازدیدی از بیمارستان زینبیه خورموج داشتیم که نفت نیز جهت ایجاد توسعه به این بیمارستان کمک کند.

 

انتهای پیام/
 

اضافه کردن نظر

تبلیغات