6431
مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر اظهار داشت: با احداث پل روی رودخانه مند مسیر کاکی به شیخیان به طول 30 کیلومتر کوتاه‌تر می‌شود.
 

به گزارش شبکه خبربوشهر از شهرستان دشتی، فرزاد رستمی ظهر امروز پس از بازدید از پروژه‌های مناطق نفت‌خیز در شهرستان‌های دشتی و تنگستان که با حضور نماینده مردم دو شهرستان و به‌ اتفاق مشاور وزیر نفت و مدیریت نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز و فرماندار دشتی انجام شد اظهار داشت: پروژه‌هایی که در شهرستان دشتی قرار گرفت وردی شهر خورموج از سمت بوشهر صورت گرفت که قسط اول آن پرداخت‌شده است و مابقی نیز در ماه‌های آینده پرداخت می‌شود که آماده بهره‌برداری است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر در پاسخ به این سال که پل ارتباطی کاکی به دهستان کبگان و روستای شیخیان که از دغدغه‌های امام‌جمعه کاکی و مردم این منطقه است رسانه‌ای شدن آن باعث شود تا توجه ای صورت گیرد در این زمینه چه اقدامی صورت گرفت گفت: با احداث پل روی رودخانه مند مسیر کاکی به شیخیان به طول 30 کیلومتر کوتاه‌تر می‌شود.
وی اضافه کرد: قرار شد از ناحیه استان مبلغ 50 میلیارد تومان کمک شود و مبلغ یک میلیارد و 600 میلیون تومان فعلاً توسط وزارت نفت گذاشته شد تا بتوانیم این پروژه را مجدداً شروع کنیم وان شاالله با کمک‌های استاندار و نماینده بتوانیم کمک‌های بیشتری را وزارت نفت تخصیص پیدا کند.


رستمی خاطرنشان کرد: محور دولت‌آباد به زیارت نیز مبلغ 10 میلیارد تومان از طرف وزارت نفت برای سال 1398 تأمین اعتبار شد و حدود چهار میلیارد تومان نیز توسط وزارت راه شهرسازی تخصیص‌یافته و مجدداً محور قطعه بعدی دولت‌آباد به زیارت نیز فعال خواهد شد.
وی با اشاره به محور ناصری به شنبه نیز گفت: حدود 20 کیلومتر بهسازی این محور انجام‌شده و از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردار است که از مبلغ پنج میلیارد تومان وزارت نفت تاکنون مبلغ دو میلیارد تومان آن تزریق‌شده است و ظرف روزهای آینده نیز مبلغ 500 میلیون دیگر نیز تزریق خواهد شد و اعتبارت خوبی از ناحیه استان گذاشته‌شده که در هفته دولت در سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.
مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر به پروژه خورموج لاور به کارخانه سیمان مند اشاره و یادآور شد: حدود 10 میلیارد تومان قرار است توسط وزارت نفت هزینه شود و قطعه اول آن از مبلغ پنج میلیارد تومان تاکنون دو میلیارد تومان آن تخصیص‌یافته است و امید داریم این پروژه فاز به فاز زیر ترافیک قرار گیرد.
وی افزود: در بخش تنگستان نیز مهم‌ترین مسیر ارتباطی محور بوشهر دیر بود که قسمت عمده‌ای از این پروژه در شهرستان تنگستان فعال است و تفاهم‌نامه کلی آن 56 میلیارد تومان بوده که تا الان حدود 15 میلیارد تومان تزریق اعتبارشده و مبلغ پنج میلیارد تومان نیز با تفاهم‌نامه‌ای که صورت گرفت عملیات آسفالت مجدد بود که حدود دو میلیارد تمان آن تخصیص‌یافته است و ظرف 20 روز آینده نیز آسفالت بوشهر دیر هم مجدداً شروع کنیم.

 

انتهای پیام/
 

اضافه کردن نظر

تبلیغات