6432
به مناسبت هفته بسیج مزار شهدای خورموج و شهدای گمنام شهرستان دشتی گل‌باران شد.
 

به گزارش شبکه خبربوشهر از شهرستان دشتی، آیین میهمانی لاله‌ها و غبارربی گل‌افشانی قبور مطهر شهدای خورموج و شهدای گمنام شهرستان دشتی با حضور امام‌جمعه خورموج، مسئولان شهرستان  و خانواده معظم شهدا برگزار شد.

سرهنگ علی غضنفری در این آیین ضمن تبریک گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و 8 سال دفاع مقدس و نیز شهدای مدافع حرم اظهار داشت: تجدید میثاق با شهدا فرصتی برای تجدید میثاق با امام راحل و ولی امر مسلمان جهان است.
فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی گفت: مزار مطهر شهدا جایگاهی برای زنده نگه‌داشتن فرهنگ ایثار و شهادت، تبیین سلحشوری و یاد و خاطره این عزیزان است.
وی ادامه داد: بهترین راه برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مشارکت دادن مردم به‌ویژه قشرهای جوان و نوجوان در برنامه‌های مختلف مجموعه سپاه است تا بتوانند از نزدیک مسائل مربوط به 8 سال دفاع مقدس را لمس کنند.
گفتنی است مسؤولین شهرستان دشتی، پس از گل‌باران و عطرافشانی قبور مطهر شهدای خورموج بار دیگر با آرمان‌های شهدای والامقام دوران حماسه سال دفاع مقدس، شهدای مدافعین حریم، شهدای انقلاب اسلامی، شهدای ترور شهدای هسته‌ای تجدیدعهد و پیمان بستند.

 

 انتهای پیام/
 

اضافه کردن نظر

تبلیغات