965
مدیر بسیج هنرمندان شهرستان دشتی گفت: نمایشگاه توانمندی‌های بسیجیان هنرمند در شهرستان دشتی افتتاح می‌شود
 

به گزارسش شبکه خبربوئشهر، محمد کاشفی صبح امروز در حاشیه محل برپایی نمایشگاه بسیج هنرمندان در هفته بسیج در گفت‌وگو با خبرنگارخبرگزاری فارس در شهرستان دشتی گفت: هم‌زمان با هفته بسیج نمایشگاهی از آثار هنرمندان بسیجی شهرستان دشتی در رشته‌های نقاشی، خوشنویسی، صنایع دستی، مجسمه سازی، خلاقیت‌های هنری، خیاطی، کتاب و پخت نان در شهرستان دشتی برپا می‌شود.

مدیر بسیج هنرمندان شهرستان دشتی هدف از برپایی این نمایشگاه را نشان دادن توانمندی‌های بسیجیان هنرمند دانست و افزود: نمایشگاه بسیج هنرمندان شهرستان دشتی دارای هشت غرفه است و سعی می‌کند آثار فاخر هنرمندان مرتبط در سال‌های اخیر را برای معرفی این هنرمندان به آحاد جامعه به نمایش بگذارد.

کاشفی اضافه کرد: امروز در جامعه اسلامی نقش هنرمندان بسیار با ارزش و حائز اهمیت است و بسیجیان هنرمند می‌توانند با تأسی از فرهنگ ایثار و شهادت به تکلیف الهی خود عمل کنند و ادامه‌دهنده راه شهیدان باشند.

وی بیان کرد: امیدواریم در سایه برگزاری مراسم باشکوه هفته بسیج بتوانیم گوشه‌ای از توانمندی‌های بسیج هنرمندان را به نمایش بگذاریم.

بر اساس این گزارش، این نمایشگاه سوم آذرماه گشایش می‌یابد و تا دهم آذرماه از ساعت 8 الی 20 در شهرستان دشتی واقع در خیابان قلعه محمد خان دشتی (روبه‌روی قلعه محمد خان دشتی) میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

این نمایشگاه توسط بسیج هنرمندان با همکاری فرهنگی اجتماعی سپاه امام رضا(ع) شهرستان، بسیج سازندگی شهرستان، اداره میراث فرهنگی شهرستان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی برگزار می‌شود.

شایان ذکر است، در کنار این نمایشگاه هم آثار کارآموزان هنرمندان رشته گرافیک با موضوع عاشورا در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

اضافه کردن نظر

تبلیغات